HOROBÁL 2017

Již 8. ročník této tradiční akce zase v prostorách Šutru! Předprodej již začal, lístky jsou k dostání na kase Šutru.

VRCHOLY A HLUBINY - 3D SHOW

Unikátní 3D projekce toho nejlepšího, kam se český lezec Jan "Tráva" Trávníček a speleolog Marek Audy v poslední době dostali.

Vstupenky jsou již v předprodeji na kase Horolezeckého centra Šutr (viz. kontakt) za 150,- Kč (předprodej končí 5.11.). Cena vstupného na místě je 180,-.

AKCE: K zakoupenému vstupu na stěnu 6.11. platí stále předprodejová cena na jeden lístek.

646 Pohledů z jihovýchodní Asie

PROMÍTÁNÍ ŘÍJEN - USA ROADTRIP

 

V sobotu 9.9. proběhne na Šutru

ZÁVOD VE ŠPLHU NA LANĚ

Stěna bude otevřena i pro lezce, ale od 9:00h do 14:00h jen částečně omezený prostor.

(v přední části bude probíhat závod, zadní část Šutru bude k dispozici pro lezení)

Děkujeme za pochopení

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ & NÁBOR DĚTÍ 2017

PROMÍTÁNÍ KVĚTEN: IZRAEL

KŘEST HOROLEZECKÉHO PRŮVODCE:

CÍSAŘSKÉ ÚDOLÍ

Již v pondělí 24.4. 2017 bude Ondřej "Plagát" Sojka křtít jeho zbrusu nové vydání průvodce na Císařské Údolí a přilehlé oblasti! Navíc bude možnost výtisky hned na místě zakoupit.

PROMÍTÁNÍ DUBEN: HO ŠEROSLEPÝ VARAN

Výroční schůze místního oddílu HO Šeroslepý Varan s veřejným promítáním, určitě bude stát za to dorazit!

PROMÍTÁNÍ DUBEN: DANNY MENŠÍK

Jedna z posledních letošních přednášek před letní pauzou. Tentokrát dorazí znamý slackliner z Prahy. Pro ty kdo neví, jeden z těch, co si rádi natáhnou špagát z jedný skály na druhou a zkoušej, jestli to prdne nebo ne. A tak jezdí po světě a hledá špičatý hory a vysoký baráky, kde tu lajnu pověsit. Mezi jeho nejznámější úspěchy patří Světový rekord v Highline (1020m), Highline expedice na Island a nějaké české rekordy (highline, longline,…).

PROMÍTÁNÍ: LADAKH, ZANSKAR, KAŠMÍR

Ladakh - v překladu země vysokých sedel je oblast v západním cípu Himalájí v severní Indii a zůstala nejzachovalější baštou tibetského buddhismu. Podíváme se do kláštěrů a prožijeme největší buddhistický festival v klášteře Hemis s chamovými tanci mnichů v maskách a vysvěcování kláštera samotným 17. tibetským Karmapou v Choglamsaru.

Jedinečná ladácká kultura a zvyky jsou zakořeněny ve vesnicích hluboko a vysoko v horách. Projdeme se divokou krajinou Ladakhu a Zanskaru po neturistických stezkách, překonáme vodní toky a na závěr vystoupíme na vrchol Kang yatse 2 6200m. V kontrastu zelený a rozkvetlý Kašmír a Srinagar na březích jezer. Kontrasty i totožnosti muslimské i buddhistické víry.

 

PROMÍTÁNÍ BŘEZEN: REEL ROCK 11

+ TESTOVAČKA GRIGRI PLUS

Reel Rock je opět nabitý těmi nejlepšími filmy z lezeckého světa. Od projektů za polárním kruhem až po novou generaci lezců, posouvající hranice lezeckého sportu, Reel Rock přináší příběhy, které definují současnou špičku lezení. 

TESTOVAČKA LEZEČEK SCARPA

PROMÍTÁNÍ ÚNOR: BETON SKI TEAM
Alpy a Tatry, aneb hra na 'domácím' písečku před výpady do vyšších hor. Tady "Betonáři" strmým lyžováním začali a sem se čím dal tím raději vracejí. Ať už do v zimě prázdných tatranských dolin, kde večer na chatě u piva vznikají nápady, které člověku nedají spát, nebo v kopcích kolem Chamonix - evropské Mekky extrému, kde kousek od rušného života na masivu Blancu čekají linky, které Vám po nocích

v bivaku berou dech a kam i krátký výpad bývá zaručeně výživný.

 

 

 

 
© Jhrdy.eu | 2017